- (Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Πειραιάς/Κορυδαλλός - 101 τ.μ, 3 Υ/Δ, 250.000€

Έτος Κατασκευής: 2008
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Κατάσταση: Καταπληκτική
Parkings: 1
Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα:
Κοντά σε: Metro,Αγορά,Super Market,Εκκλησία,Σχολεία,Συγκοινωνίες

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Διαμπερές Προσόψεως Ηλιακός Τέντες Πόρτα Ασφαλείας Βεράντες Φωτεινό Κήπος Ασανσέρ Θυροτηλεόραση Επιτρέπονται Κατοικίδια Διπλά Τζάμια Boiler Σίτες Metro
 

Περιγραφή

Προς Πώληση, Κορυδαλλός, Πλατεία Ελευθερίας, Διαμέρισμα, κατάσταση: Καταπληκτική ,101 τ.μ ,1ος όροφος, Διαμπερές, 3 Υ/Δ, 1 μπάνιο/α, 1 WC, 1 parking, 2008 έτος κατασκευής, Χαρακτηριστικά: Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Θυροτηλεόραση, Αποθήκη, Διπλά Τζάμια, Σίτες, Τέντες, Βεράντες, Επιτρέπονται Κατοικίδια, Metro, Επενδυτικό, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Ηλιακός, Boiler, Κήπος, πλησίον Μετρό,διαμέρισμα,101τμ,1ου,διαμπερές,κατασκευής 2008,άριστη κατάσταση,parking,αποθήκη,3υ/δ,wc,αυτονομία φυσ. αέριο,boiler,τέντες,ηλιακός, θέρμανση Αυτόνομη - Φυσικό Αέριο, κουφώματα Αλουμινίου, δάπεδα Πλακάκια , κοντά σε: Metro,Αγορά,Super Market,Εκκλησία,Σχολεία,Συγκοινωνίες, τιμή: 250.000€. ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΤΣΑΟΥΣΗΣ -  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε., Καλλιρόης 41 Αθήνα- Φιξ, Τηλ: 2109224657, Κιν: 6932251952, e-mail: info@mesitiko-athens.gr

Αναλυτική Περιγραφή

πλησίον Μετρό Πλατείας Ελευθερίας,διαμέρισμα,101τμ,1ου ορόφου,διαμπερές,κατασκευής 2008,άριστη κατάσταση,parking πυλοτής,αποθήκη 12τμ στο υπόγειο,αυτονόνομη θέρμανση φυσικό αέριο,boiler,βεράντες,τέντες,ηλιακός,κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια,σίτες,πόρτα ασφαλείας,ασανσέρ,θυροτηλεόραση,διαθέτει 3 μεγάλα υπνοδωμάτια,κουζίνα,σαλόνι,μπάνιο και wc,περιβάλλεται από ένα σύγχρονο συγκρότημα που επιτρέπει στον κάθε ιδιοκτήτη να έχει πρόσβαση σε έναν τεράστιο κοινόχρηστο χώρο στο ισόγειο,τον οποίο μπορεί να χρησιμοποιήσει για κάθε χρήση,βρίσκεται κοντά στην Πλατεία,σε σχολεία,συγκοινωνίες,αγορά,Τράπεζες

Χάρτης

Σημεία Ενδιαφέροντος

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026

Τύπος Διαμέρισμα
Τιμή 250.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 101
Τιμή/τ.μ. 2.475€
Υ/Δ 3
Μπάνια 1
Όροφος 1ος
ΠΕΑ Δ
Κωδικός 47361
e-agentsID 1894635
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Δ

info@mesitiko-athens.gr

(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Πειραιάς/Κορυδαλλός - 101 τ.μ, 3 Υ/Δ, 250.000€

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2008 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Κατάσταση: Καταπληκτική Parkings: 1 Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο Επίπεδα: Κοντά σε: Metro,Αγορά,Super Market,Εκκλησία,Σχολεία,Συγκοινωνίες
Περιοχή: Κορυδαλλός (Δ. Κορυδαλλού) Υποπεριοχή: Πλατεία Ελευθερίας
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 250.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 101
Τιμή/τ.μ. 2.475€ Υ/Δ: 3
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
ΠΕΑ: Δ Κωδικός: 47361
e-agentsID: 1894635  

 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:

Loading...